Obavijest

Obavještavaju se roditelji i učenici 2. (drugih), 3. (trećih), i 7. (sedmih) razreda da prema

Upustvu Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta ZDK

da prva grupa, odjeljenja koja se dijele, kreće na redovnu nastavu u ponedjeljak 14.9.2020. godine prema rasporedu koji su već dobili od razrednika.

Spiskovi grupa po odjeljenjima su već objavljeni u viber grupama učenika i razrednika, te Vas molimo da se istih strogo pridržavate.

Molimo Vas da se prilikom dolaska i odlaska u školu (u putu od kuće do škole i obratno), te u samoj školi strogo pridržavate mjera koje se odnose na borbu protiv širenje virusa COVID 19.

Polazak autobusa ostaje isti i još jednom naglašavamo da isti kreću iz Svinjašnice u 6.45 h i Gornji Mustajbašića isto u 6.45 h. Povratak je u 10.15 minita za učenike nižih razreda, a za učenike 6. i 7. razreda u 11.20. minuta.

Želimo Vam puno uspjeha u školi i da nam budete zdravi i živi.

Uprava Škole